بی جی هاست به عنوان سایت زیرمجموعه بی جی کلوب (bgcloob.ir)در زمینه طراحی سایت , فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت و ارسال پیامک گروهی فعالیت می کند. دفتر مرکزی تهران: 22095893 و دفتر کرج: 33206737

---

اهمیت سئو

برای اینکه موتورهای جستجو مانند گوگل بتوانند سایت شما را در صفحات اول نشان دهند به بهینه سازی سایت (سئو) نیاز جدی دارید.

هر نفر یک سایت

اگر به تازگی وارد حرفه ای شده اید که نیاز به سایت ارزان دارید هم برایتان پیشنهادهایی داریم تا با هزینه اندک صاحب وبسایت شوید.

همکاری با ما

امکان همکاری با افراد حرفه ای و با تجربه، در این سایت , سایت تبلیغاتی , فروشگاهی این مجموعه مانند بی جی کلوب و فروش فایل وجود دارد.

سایت تبلیغاتی

سایت عروس و داماد (بی جی کلوب) به عنوان سایت همکار ما با هدف تبلیغات مشاغل و خدمات مرتبط با عروسی و انعکاس اخبار مرتبط فعالیت می کند.
1
12
13
14
15
16
2
3
4
5
6
7
8
9

گروه اینترنتی بی جی هاست

 

بی جی هاست در زمینه طراحی سایت فعالیت می کند. بی جی کلوب و بی جی خرید از دیگر سایت های این گروه اینترنتی است که در زمینه طراحی سایت , تبیلغات اینترنتی , فروش اینترنتی کالا و فایل فعالیت می کنند. ادامه مطلب

تعرفه خدمات ما

 انتخاب بی جی هاست فقط یک پیشنهاد است. شما می توانید کار طراحی سایت  خود را به همکاران دیگرمان بسپارید ولی پیشنهاد ما این است که دقت کنید که از همان ابتدا به بحث مهم بهینه سازی سایت و قالب توجه شود. تعرفه طراحی

خدمات دیگر

13
آذر1393

طراحی سایت

بی جی هاست ارائه دهنده سایت صنعتی,طراحی سایت با پشتیبانی,طراحی سایت آموزشی,طراحی سایت حرفه ای,طراحی...

19
آذر1393

پاسخ به سوالات متداول

سوالات متداول کاربران معمولا پیش از اینکه سفارش طراحی سایت را ارائه دهید با...

19
آذر1393

مشاوره طراحی سایت

با توجه به اینکه صاحبان بسیاری از مشاغل به دلیل دغدغه های کاری فرصت زیادی...

19
آذر1393

هاست و دامنه

برای اینکه وب سایت شما به راحتی در دسترس کاربران قرار بگیرد نیاز به یک...

«
»

بی جی هاست

برای دریافت کدهای عمومی و اختصاصی reCAPTCHA گوگل، باید حسابی در گوگل داشته باشید که به روش‌های مختلفی می‌توانید این حساب را ایجاد کنید. مراحل کار بسیار ساده است:

 

 

1-      آدرس http://www.google.com/recaptcha را در مرورگر خود وارد نمایید.

2-      روی عبارت GET reCAPTCHA کلیک کنید. در صورتی که حسابی ندارید روی دکمه Sign up Now کلیک کنید و یک حساب ایجاد کنید.

3-      در صورتی که از قبل حسابی در گوگل دارید روی MY ACCOUNT کلیک کنید.

4-      در فیلد مربوطه آدرس سایت مورد نظر را وارد نموده و روی دکمه Create Key کلیک نمایید.

کلید های عمومی و اختصاصی برای سایت شما ایجاد گردیده است.

 

فعال کردن پلاگین Captcha – ReCaptcha

پس از دریافت کدها وارد  مدیریت جوملا خود شوید ، مدیریت پلاگین‌ها را انتخاب نمایید. سپس پلاگین کد امنیتی Captcha – ReCaptcha را انتخاب کرده و ضمن فعال کردن پلاگین، کدهای عمومی و اختصاصی که در مرحله قبل ایجاد کرده‌اید را در فیلدهای مربوطه قرار دهید.

تنظیمات کلی

سپس 2 کار دیگر باید انجام دهید وگرنه فعال کردن پلاگین فایده ای ندارد.

1-      در مدیریت جوملا، تنظیمات کلی را انتخاب نمایید. در برگه سایت لیست کرکره‌ای کد امنیتی (Captcha) را انتخاب و عبارت کد امنیتی Captcha-recaptcha را انتخاب کرده و ذخیره کنید.

2-      در مدیریت کاربران نیز تنظیمات را اعمال کنید. تنظیم این بخش باعث جلوگیری از ورود و ثبت نام ربات‌ها در سایت می‌شود.

ما 12 مهمان و بدون عضو آنلاین داریم

قالب سایت

تماس با ما

22095893-02633206757

info (at) bghost.ir

تهران- سعادت آباد

LOGIN
SIGNINORREGISTER
Username
Password
Remember me