بی جی هاست به عنوان سایت زیرمجموعه بی جی کلوب (bgcloob.ir)در زمینه طراحی سایت , فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت و ارسال پیامک گروهی فعالیت می کند. دفتر مرکزی تهران: 22095893 و دفتر گرجستان: 00995555395808

قوانین و مقررات سایت

ماده 1) بعد از انعقاد قرارداد وب سایت،۵۰ درصد هزینه قرارداد شامل: هزینه های مربوط به ثبت دامنه و فضا و همچنین بیعانه کار از مشتری دریافت و ما بقی هزینه سایت بعد از تحویل و آموزش بارگزاری سایت به مشتری دریافت می شود. همچنین تمامی مسائل مربوط به سئو و بهینه سازی سایت در موتور های جستجوگر مثل گوگل برعهده مشتری می باشد ولی نکات اولیه درباره سئو آموزش داده می شود.

ماده2 ) مسئولیت هرگونه شکایت یا ادعا در رابطه با دامنه یا هاست یا پنل پیامک و یا وب سایت بر عهده مشترک است و مشترک تعهد می نماید که تمام خدمات گرفته شد  را بدون سوء نیت از مجموعه بی جی هاست خریداری کرده و همچنین فعالیت ها مغایرتی با قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران ندارد.

ماده 3) وب سایت به صورت کامل نزد مشتری آزمایش خواهد شد و پس از آموزش بارگزاری تحویل و تسویه کلی می گردد.

ماده 4) پشتیبانی وب سایت سال اول رایگان می باشد (شامل پشتیبانی سرور و پشتیبانی آموزشی است و شامل تغییر در ساختار و ظاهر سایت به هیچ وجه نمی باشد.) در صورت درخواست پشتیبانی آموزشی در سال های بعد می بایست قراداد پشتیبانی سالانه منعقد گردد. بعد از اتمام دوره یکساله هاست و دامنه می بایست تمدید شود. در صورت عدم تمدید بعد از گذشت یک ماه از تاریخ انقضاء، امکان تمدید دامنه و هاست وجود ندارد و اطلاعات هاست پاک و در صورت وجود فایل پشتیبانی هزینه ریکاوری دریافت می گردد.

ماده ۵) در صورت ارسال ایمیل اسپم از سرور به هر دلیلی طبق قوانین سرور که در تمام دنیا اجرا میشود وب سایت معلق و در صورت تکرار وب سایت از سرور حذف خواهد شد.

ماده ۶) در صورت اضافه شدن هر زبان به سایت ۵۰ درصد به مبلغ اولیه اضافه میشود و همچنین در صورتی که مشتری به هر علت نسبت به دریافت سایت خود کوتاهی نماید هزینه بیعانه بابت هاست و دامنه و یا هزینه طراحی اولیه و یا زمان مشاوره و قرارداد محسوب می شود.

ماده ۷) اطلاعات اولیه ساخت سایت که توسط مشترک و بصورت فایل تحویل بی جی هاست می گردد عبارتند از: اطلاعات تماس با ما، درباره ما، ۵۰ عکس به صورت دسته بندی شده برای گالری سایت، ۵ صفحه اطلاعات رزومه و موارد مربوطه و لوگوی مورد نظر. در صورت ارائه اطلاعات اضافی بر قرارداد می بایست هزینه داده های اضافی برآورد شده و به جمع کل قرارداد اضافه گردد.

ماده ۸) مدارک مورد نیاز: کپی کارت ملی و اصل کارت شناسایی برای تطبیق

 

تماس با ما

22095893-00995555395808

گرجستان-تفلیس

تهران- سعادت آباد

LOGIN
SIGNINORREGISTER
Username
Password
Remember me

قالب سایت

روش ایجاد مطلب