بی جی هاست به عنوان سایت زیرمجموعه بی جی کلوب (bgcloob.ir)در زمینه طراحی سایت , فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت و ارسال پیامک گروهی فعالیت می کند. دفتر مرکزی تهران: 22095893 و دفتر گرجستان: 00995555395808

آموزش مدیریت

پاسخ به سوالات متداول

سوالات متداول کاربران

معمولا پیش از اینکه سفارش طراحی سایت را ارائه دهید با سوالاتی در ذهنتان مواجه می شوید که پاسخ برخی از آنها را در زیر می خوانید:

هزینه طراحی سایت شرکت شما چقدر است؟ بستگی به نوع سایت و امکانات طراحی سایت دارد ولی ما از 250 تا 2 میلیون تومان هزینه طراحی سایت هایمان می باشد.

مدت زمان طراحی سایت چقدر است؟ 72 ساعت تا یک هفته سایت شما آماده است.

آیا سایت های ارزان شما هم استاندارد است یا ارزانی آن به دلیل کیفیت پایین است؟ تمامی سایت های ما مطابق با آخرین تکنولوژی روز دنیا آماده شده است. علت ارزان بودن برخی از سایت ها فقط به دلیل مقدار زمانی است که برای آماده سازی آن صرف می شود وگرنه قالب آنها معمولا همان قالب سایت های 2 میلیون تومانی ما است.

آیا سایت های شما بهینه سازی شده اند؟ بله. ما حتی بخشی از اقدامات لازم برای بهینه سازی سایت را به طور رایگان برای مشتریانمان انجام داده و پس از آن نکات لازم برای بهینه سازی سایت را به شکل رایگان آموزش می دهیم.

آیا برای بروزرسانی سایت طراحی شده آموزشی دارید؟ بعد از اتمام طراحی سایت و در هنگام تحویل سایت جلسه آموزش مدیریت سایت و سپس یک جلسه رفع اشکال رایگان برگزار می شود. شما در طول سال هم می توانید سوالات خود را مطرح کنید و از پشتیبانی رایگان ما بهره مند هستید.

هزینه طراحی سایت به چه شکل دریافت می شود؟   50% به عنوان پیش پرداخت و هنگام عقد قرارداد و مابقی زمان تحویل سایت دریافت می شود.

آیا تخفیفی برای طراحی سایت دارید؟ بله. از طراحی سایت اول به بعد اگر مشتریان عزیز کار طراحی سایت دیگری را برای خود یا دیگران درخواست کنند خدمات ما با 25 درصد تخفیف ارائه می شود.

آیا فروشگاه اینترنتی بی جی هاست پرداخت آنلاین دارد؟ بله شما می توانید درخواست فعالسازی درگاه اینترنتی خود را به بانک مربوطه اعلام نمایید تا ما امکان این کار را در سایت شما ایجاد کنیم.

تماس با ما

22095893-00995555395808

گرجستان-تفلیس

تهران- سعادت آباد

LOGIN
SIGNINORREGISTER
Username
Password
Remember me

قالب سایت

روش ایجاد مطلب