بی جی هاست به عنوان سایت زیرمجموعه بی جی کلوب (bgcloob.ir)در زمینه طراحی سایت , فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت و ارسال پیامک گروهی فعالیت می کند. دفتر مرکزی تهران: 22095893 و دفتر گرجستان: 00995555395808

دریافت کدهای عمومی و اختصاصی reCAPTCHA

برای دریافت کدهای عمومی و اختصاصی reCAPTCHA گوگل، باید حسابی در گوگل داشته باشید که به روش‌های مختلفی می‌توانید این حساب را ایجاد کنید. مراحل کار بسیار ساده است:

 

 

1-      آدرس http://www.google.com/recaptcha را در مرورگر خود وارد نمایید.

2-      روی عبارت GET reCAPTCHA کلیک کنید. در صورتی که حسابی ندارید روی دکمه Sign up Now کلیک کنید و یک حساب ایجاد کنید.

3-      در صورتی که از قبل حسابی در گوگل دارید روی MY ACCOUNT کلیک کنید.

4-      در فیلد مربوطه آدرس سایت مورد نظر را وارد نموده و روی دکمه Create Key کلیک نمایید.

کلید های عمومی و اختصاصی برای سایت شما ایجاد گردیده است.

 

فعال کردن پلاگین Captcha – ReCaptcha

پس از دریافت کدها وارد  مدیریت جوملا خود شوید ، مدیریت پلاگین‌ها را انتخاب نمایید. سپس پلاگین کد امنیتی Captcha – ReCaptcha را انتخاب کرده و ضمن فعال کردن پلاگین، کدهای عمومی و اختصاصی که در مرحله قبل ایجاد کرده‌اید را در فیلدهای مربوطه قرار دهید.

تنظیمات کلی

سپس 2 کار دیگر باید انجام دهید وگرنه فعال کردن پلاگین فایده ای ندارد.

1-      در مدیریت جوملا، تنظیمات کلی را انتخاب نمایید. در برگه سایت لیست کرکره‌ای کد امنیتی (Captcha) را انتخاب و عبارت کد امنیتی Captcha-recaptcha را انتخاب کرده و ذخیره کنید.

2-      در مدیریت کاربران نیز تنظیمات را اعمال کنید. تنظیم این بخش باعث جلوگیری از ورود و ثبت نام ربات‌ها در سایت می‌شود.

تماس با ما

22095893-00995555395808

گرجستان-تفلیس

تهران- سعادت آباد

LOGIN
SIGNINORREGISTER
Username
Password
Remember me

قالب سایت

روش ایجاد مطلب