بی جی هاست به عنوان سایت زیرمجموعه بی جی کلوب (bgcloob.ir)در زمینه طراحی سایت , فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت و ارسال پیامک گروهی فعالیت می کند. دفتر مرکزی تهران: 22095893 و دفتر گرجستان: 00995555395808

روش قرار دادن مطلب در سایت

 قرار دادن مطلب در سایت

طراحی سایت بی جی هاست: با موضوع قرار دادن مطلب در سایت بیش از موارد دیگر نیاز دارید. اما در قالب های ما چطور باید این کار را انجام دهید؟

1- همانطور که گفتیم شما باید مجموعه ای مرتبط با مطلب مورد نیاز ساخته باشید. اگر هنوز هیچ مجموعه ای نساخته اید ابتدا این کار را انجام دهید.

2- ورود به پنل مدیریت و منوی " محتوا "

3- مدیریت مطلب

4- گزینه جدید (به علاوه زرد رنگ)

5- در قسمت عنوان که قطعا باید عنوان مطلب را بنویسید ولی دقت کنید که خیلی طولانی نباشد و تا حد ممکن چند کلمه ای باشد که کاربران بیشتر در جستجوگرهایی مثل گوگل سرچ می کنند. (مثل عنوان لباس عروس های 2015 گزینه خوبی است ولی گزینه لباس عروس های زیبا و شیک جدید سال 2015 عنوانی طولانی است و کسی با این جمله در جستجوگرها دنبال مطلبی نمی گردد.)

6- در قسمت مستعار ترجمه عنوان را ثبت کنید (اگر اقدامات بهینه سازی سایت انجام شده این گزینه را خالی بگذارید)

7- مجموعه ای که می خواهید مطلبتان به آن مرتبط شود را انتخاب کنید. (اگر مجموعه ای مرتبط وجود ندارد خودتان باید یک مجموعه بسازید)

8- متن مطلب را ثبت کنید. (بهتر است قبلا متن را در یک صفحه word آماده کرده باشید و در این قسمت کپی کنید.)

9- در پایان می توانید از گزینه های جی کامنت فعال یا جی کامنت غیرفعال استفاده کنید. این گزینه مشخص می کند که کاربران بتوانند زیر متن شما درباره مطلب نظرشان را اعلام کنند یا خیر.

10- گزینه ایجاد توسط باید نام کاربری خودتان یا هرکسی که می خواهید مطلب به نام او ثبت شود باشد.

11- تاریخ ایجاد و تاریخ آغاز انتشار را ثبت کنید ولی گزینه پایان انتشار را خالی بگذارید.

12- از طریق گزینه مطلب می توانید مشخص کنید که چه مواردی در صفحه این متن نمایش داده شود. (اگر در منوی مربوطه این گزینه ها را مشخص کرده اید دیگر نیازی به انجام تغییرات در این بخش ندارید.)

13- از قسمت تصاویر و لینک ها می توانید عکس مورد نیاز در این صفحه از سایت را مشخص کنید. تصویر اولین نوشته را انتخاب و عکس مورد نظر را انتخاب یا آپلود کنید. این عکس پس از باز شدن صفحه مطلب مشاهده نخواهد شد.

14- از گزینه تصویر برای نمایش در کل مطلب هم می توانید عکس مورد نظر را انتخاب کنید. این عکس در متن هم مشاهده می شود.

15- گزینه های متا را حتما کامل کنید. این کار باعث می شود موتورهای جستجو مانند گوگل مطلب شما را سریعتر در اختیار کاربران قرار دهد. در قسمت توضیحات متا خلاصه ای از موضوع این صفحه را ذکر کنید (در حد 2 خط کافی است) و در قسمت کلید واژه ها هم کلمات کلیدی را ثبت و از " , " به عنوان جداکننده استفاده کنید. مانند: طراحی سایت,طراحی سایت ارزان,قیمت طراحی سایت,طراحی سایت حرفه ای و... باید کلماتی را استفاده کنید که احساس می کنید کاربران بیشتر در جستجوگرها استفاده می کنند.

16- ذخیره و خروج

نکته: اگر اطلاعات لازم درباره طراحی سایت و مدیریت سایت را ندارید لطفا موارد دیگر در این بخش را دستکاری نکنید.

 

تماس با ما

22095893-00995555395808

گرجستان-تفلیس

تهران- سعادت آباد

LOGIN
SIGNINORREGISTER
Username
Password
Remember me

قالب سایت

روش ایجاد مطلب