بی جی هاست به عنوان سایت زیرمجموعه بی جی کلوب (bgcloob.ir)در زمینه طراحی سایت , فروشگاه اینترنتی, بهینه سازی سایت و ارسال پیامک گروهی فعالیت می کند. دفتر مرکزی تهران: 22095893 و دفتر گرجستان: 00995555395808

روش ساخت منو

ساخت منوی سایت

طراحی سایت بی جی هاست: برای ساخت منوی سایت به طور معمول مراحل زیر طی می شود:

1-ورود به پنل مدیریت سایت

2-گزینه منوها

3-گزینه main menu

4-گزینه به علاوه در بالا به رنگ زرد

5-کلیک روی انتخاب در نوع آی تم منو

6- اگر می خواهید منوی سایت شما فقط یک مطلب خاص را نشان دهد منوی "یک مطلب خاص" را انتخاب کنید. استفاده از این منو در مواردی مانند منوی درباره ما و معرفی شرکت و ... کاربرد دارد. اما اگر می خواهید در یک منو چند مطلب داشته باشید باید منوی "مجموع بلاگ" را انتخاب کنید. (پیشنهاد می دهیم منوهای مختلف را تست کنید تا کاربری هر کدام را فرا بگیرید اما بیشترین کار شما با همین 2 منویی است که اشاره شد.)

7-نام مستعار یا باید خالی باشد یا ترجمه انگیسی عنوان منو (اگر اقدامات لازم برای بهینه سازی سایت انجام شده این گزینه را خالی بگذارید.)

8- حالا شما باید مشخص کنید که این منوی جدید قرار است در بالای صفحه به شکل مستقل قرار گیرد یا زیر منوی منوی دیگری شود؟ برای تعیین محل قرار گرفتن منو از قسمت "گزینه مادر" محل مورد نظر را انتخاب کنید.

9-در قسمت چپ روی گزینه "انتخاب های نمایش صفحه" کلیک کنید و در قسمت های عنوان صفحه اسم صفحه ای که می خواهید مرورگر نمایش دهد را ثبت کنید.

10-گزینه های متا را هم تا حدممکن تکمیل کنید. در قسمت توضیحات خیلی مختصر و در حد 2 خط درباره موضوع توضیح دهید و در قسمت کلید واژه ها هم کلمات کلیدی مرتبط با منو را قرار دهید. (دقت داشته باشید که در هر قسمت از سایت که خواستید کلید واژه ها را تعیین کنید بین هر کلمه کلیدی از “ ,”  برای جدا کننده استفاده کنید. مثل: لباس عروس,لباس عروسی,عروسی و...)

11-از طریق گزینه مطالب شما به راحتی می توانید مشخص کنید که چه آی تم هایی در صفحات مربوط به این منو نمایش داده شود. مثل نام نویسنده، تاریخ ارسال، تاریخ ویرایش، تعداد بازدید از سایت و ...

نکته:اگر اطلاعات و مهارت کافی ندارید موارد و گزینه های دیگر را دستکاری نکنید.

 

 

تماس با ما

22095893-00995555395808

گرجستان-تفلیس

تهران- سعادت آباد

LOGIN
SIGNINORREGISTER
Username
Password
Remember me

قالب سایت

روش ایجاد مطلب